Hakkımızda - Assahra Makina Plastik Levha - ABS, PMMA, PS, HDPE, PC

GOOGLE SITE

İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda

1985 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız gelişen ve büyüyen plastik sektöründe bugüne kadar kendine özgü kalite ve teknolojiye olan bakışıyla ve sürekli olarak yapılan AR-GE yatırımlarıyla bugünlere gelmiştir.

Firmamız farklı sektörlere (Otomotiv, beyaz eşya, büro mobilyaları, inşaat sektöründe banyo malzemeleri ve reklam sektörü) her türlü hammadde'den (PS, PP, PE, ABS, HIPS, PMMA, SAN, HDPE, PC) talep edilen ebat, ölçü ve renklerde üç kata kadar laminasyonlu, plastik levha üreterek hizmet vermektedir.

Bugüne gelinceye kadar 10 adet makina'nın üretimini tamamladık. Bunlardan 6 adedi, biri yurt dışına olmak üzere satmış bulunmaktayız. Geri kalan 4 adediyle değişik sektörlere üretim yapmaktayız. Makinalarımızın otomasyonunda, müşterilerimizin istediği özellikler doğrultusunda Siemens S7-300 kullanmaktayız. Gelinen bu noktada, bugünkü üretim kapasitemiz aylık 1200 tona ulaşmıştır, fakat makinalarımızı kendi bünyemizde üretmenin vermiş olduğu avantaj ile ihtiyaç halinde kolaylıkla kapasite arttırımına gidebiliriz.

Firmamızda, bir yandan levha çekimi ile diğer yandan ise plastik levha makinası ve ekpimanlarını da üreterek faaliyetlerimizi tüm hızıyla südürmekteyiz.
 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön